«Архітектурне бюро «А.Коваль»

«Архітектурне бюро «А.Коваль»   –   творча архітектурна майстерня. Керівник майстерні відомий Київський архітектор Коваль Олександр Володимирович.

Майстерня має багаторічний досвід роботи в будівельній сфері, виконує повний комплекс архітектурного та будівельного проектування від проектів індивідуальних житлових будиків до значних містобудівних комплексів та багатофункціональних об”єктів, має багаторічний досвід проектів реконструкції існуючих   будівель,  надання сучасної функції як внутрішньому простіру цих будівель, так і зовнішньому вигляду згідно з номими тенденціями і сучасними будівельними матеріалами та технологіями.

Роком заснування майстерні можна вважати 1999 рік, коли була організована Архітектурно-планувальна майстерня АПМ-37 ВАТ “Київпроект”. Але основний творчий колектив сформувався ще в майстерні Ю.Й.Кайлика (СКМ-14 ВАТ “Київпроект”). В 2004 році було організовано «Архітектурне бюро «А.Коваль».

Сьогодні архітектурне бюро Олександра Коваля – це команда професіоналів, які використовують у своїй праці найсучасніші технології проектування і матеріали, вивчають досвід проектування та роботи над проктами відчизняних та зарубіжних компаній.

Співпрацюючи з ведучими проектними та будівельними організаціями України та Європи, Олександр Коваль та його співробітники завжди намагаються створити неповторний образ та довести ідею до втілення у найменших деталях, застосовуючи сучасні технології при проектуванні та будівництві об”єктів.

Велика кількість давно знайомих архітектурних об”єктів міста Києва та України створено в нашій майстерні.