Житловий будинок по вул.Димитрова, 2 в м.Києві

Замовник/інвестор – ДП «Будпідряд», ТОВ “Будівельна компанія “Геос”
Генеральний проектувальник — ТОВ «ПК Проектний комплекс»
Головний архітектор проекту — Коваль О.В.
Ведучий архітектор — Лаврова В.В.
Архітектори — Шутова О.Ю., Лисенко Г.Ю., Макаревич М.В.
Головний інженер проекту — Гельфанд Л.Й.
Конструктор — Кучинський О.М.
Проектування/Будівництво – 2011-2012рр.

Компания GEOS Real Estate

Техніко-економічні показники:

Поверховість — 19-23 поверхи
Загальна кількість квартир — 88
Загальна площа квартир — 9296,8 м²
Кількість машиномісць паркінгу – 43

Особливості проектного вирішення 

Ділянка для будівництва житлового будинку розташована на тихій мальовничій вулиці у самому центрі міста Києва. Близькість таких значущих для міста об’єктів, як Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Театр Оперети, а також безліч офісних та торгових центрів, роблять комплекс особливо привабливим для інвесторів та майбутніх мешканців. Також велике значення при виборі житла має продумане планування квартир, що вигідно відрізняє цей проект житлового будинку серед інших об’єктів нерухомості, що позиціонують себе як житло еліт-класу.

Даний проект житлового комплексу – ідеальне поєднання оригінальної архітектури будівлі, зручних планувань квартир, чудового вигляду з вікна та інфраструктури. У 2010 році на ділянці на вул. Димитрова 2 проектною організацією ТОВ “ТЕС-ГРУП” було розроблено проект житлового будинку. У зв’язку з коригуванням евакуаційних виходів зі стадіону «Олімпійський», що проходять через земельну ділянку замовника ДП «Будпідряд» у нижній та верхній частинах, виникла потреба коригування проектних рішень. Так виникла необхідність поділу у часі будівництва евакуаційного виходу (перша черга) та самого житлового будинку.

Так, існуючий проект житлового будинку був суттєво доопрацьований архітекторами майстерні «Архітектурне бюро «А.Коваль». Насамперед було вирішено питання перенесення евакуаційного виходу зі стадіону «Олімпійський». Було змінено кількість квартир на типовому поверсі, а також збільшено кількість машиномісць паркінгу.