Торгово-офісний центр по вул. Толстого, 57 в м.Києві. Бізнес-центр 101 Tower

Замовник-інвестор — «К.А.Н. Девелопмент»
Генеральний підрядник – ТОВ «К.А.Н. Строй»
Генеральний проектувальник — ТОВ «БІП-ПМ»
Проектувальник – Архітектурне бюро “А.Коваль”
Головний архітектор проекту — Коваль О. В. 
Ведучий архітектор  — Рябоконь І.В.
Архітектори — Шутова О.Ю., Макаревич М.В., Ковальова К.О., Лисенко Г. Ю.
Архітектурна концепція вигляду – “Архіматіка”
Проектування – 2007-2011 рр.
Будівництво — 2009-2011 рр.

Техніко-економічні показники:

Площа забудови – 0.5496 га
Загальна площа комплексу — 61849 м.кв.
у тому числі площа офісів — 28000 м.кв.
Кількість машиномісць — 259 шт.

Особливості проектного рішення 

Проект торгово-офісного центру по вул.Толстого 57 – пропонує розміщення ультра сучасного бізнес-центру А класу. Цей офісний центр примітний у всьому: неповторний вигляд, досконала інженерія, зручне планування, сервіс вищого рівня, вбудовані магазини, кафе, ресторани та фітнес-центр, вигідне містобудівне розташування. “101 Tower” розташований в центральному діловому районі Києва на вул.Л.Толстого, яка з”єднує основні райони із діловим адміністративним центром. Це надає об”єкту виключно зручну транспортну доступність.

Головний вхід в офісну частину комплексу та в”їзд до паркінгу орієнтовано на вул. Л.Толстого. Вхід та під”їзд технічного транспорту для побутового обслуговування розташований з вул. Сім”ї Прахових (Гайдара). Заїзд до наземної частини паркінгу здійснюється з вул.Толстого по круглій рампі із послідуючим розподілом автомобілів по поверхах.

Архітекторами та девелоперами проекту враховані сучасні вимоги і світова практика будівництва офісних комплексів. Згідно концепції, розробленій архітектурним бюро “А.Коваль”, в будівлі комплексу передбачена гнучка планувальна схема, що дозволяє виконувати будь-яке перепланування приміщень і розмісти декілька лотів арендарів на поверсі. Будівлю обланано 14 вантажо-пасажирськими ліфтами, у т.ч. 10 шквидкісними та 1 V.I.P.- ліфтом, час очикування ліфтів не перевищує 30 секунд.

В бізнес-центрі реалізована концепція “інтелектуальної будівлі”. Повна диспетчеризація усіх систем життєзабезпечення та функціонування будівлі здійснюється з єдиного пульта. Комфортний мікроклімат в приміщеннях забезпечує централізована система кондиціонування, безперебійний зв”язок – сучасні оптико-волоконні лінії. У своїх проектах архітектурне бюро “А.Коваль” завжди використовує найсучасніші конструктивні системи та матеріли. Данний проект передбачає використання сучасних скляних фасадів із високим опором теплопередачі.